The Musicians

SOPRANO I

Hannah Battafarano, Omaha, Nebraska
Allison Chambers, Terre Haute, Indiana
Sophia Hahn, Madison, Wisconsin
Ashley Larson, Lonsdale, Minnesota
Sylvia Larson, Lexington, Massachusetts
Frances Lentz, Nutley, New Jersey
Rachel Murphy, Columbus, Ohio
Karice Myers-Busch, Richfield, Minnesota
Emily Patterson, Rochester, New York
Valerie Wilk, Caledonia, Wisconsin

SOPRANO II

Grace Griffin, Alexandria, Minnesota
Hope Guelzow, Perkasie, Pennsylvania
Audrey Kidwell, St. Louis, Missouri
Kjersten Lukken, Battle Lake, Minnesota
Mikayla Melendez, Golden Valley, Minnesota
Heather Millikan, Evanston, Illinois
Haley Olson, Dousman, Wisconsin
Hannah Olson, Strum, Wisconsin
Annamarie Pearson, Lewiston, Idaho
Sydney Runkel, Des Moines, Iowa
Elizabeth Trites, Overland Park, Kansas
Marie Van Buskirk, Baytown, Texas

ALTO I

Ingrid Aune, Mendota Heights, Minnesota
Katie Jonza, Woodbury, Minnesota
Helen Kyle, St. Paul, Minnesota
Zhizhi Li, Beijing, China
Lindsay O’Keefe, Blue Grass, Iowa
Shelby Reddig, Clive, Iowa
Madeline Sabin, Savage, Minnesota
Olivia Slack, Scottsdale, Arizona
Caitlin Van Lith, Brookfield, Wisconsin
Samantha Wells, Champaign, Illinois

ALTO II 

Sophie Breen, Minneapolis, Minnesota
Maria Handzel, Andover, Minnesota
Julia Irons, Northbrook, Illinois
Katie Johns, Ishpeming, Michigan
Caroline LaRoy, Minnetonka, Minnesota
Maria Macaulay, Cloquet, Minnesota
Annie Malcom, Edina, Minnesota
Lark Meiners, Woodstock, Illinois
Jennifer Nordbye, Eden Prairie, Minnesota

TENOR I

Ryan Coopergard, Grass Valley, California
Eric Crees, Wayzata, Minnesota
Brandon Geary, Bristol, Wisconsin
William Hardy, Northfield, Minnesota
Charlie Platt, St. Paul, Minnesota
Zach Rolfs, Arden Hills, Minnesota
Connor Rowley, Northfield, Minnesota
William Springer, Cleveland, Minnesota
Ben Stevens, Rochester, Minnesota
David Streed, Eagan, Minnesota
Dang-Khoa Tong, Maple Grove, Minnesota

TENOR II

Kristopher Aaseng, Rice Lake, Wisconsin
Cory Grider, Maple Grove, Minnesota
Michael Kretzchmar, Eden Prairie, Minnesota
Brandyn Liebe, Waunakee, Wisconsin
Payne McMillan, BlueBell, Pennsylvania
Bergen Nelson, Buffalo, Minnesota
Leif Nelson, Buffalo, Minnesota
Lucas Shurson, Yucaipa, California
Stephen Sweeney, Duluth, Minnesota

BASS I

Christopher Alexander, Rochester, Minnesota
Tim Apolloni, Shoreview, Minnesota
Matthew Bacon, Grand Rapids, Michigan
Eric Broker, St. Cloud, Minnesota
Ben Cooper, Florence, Massachusetts
Isaac Drewes, Auburn, Washington
Christopher Flicek, Webster, Minnesota
Evan Lebo, Baldwin, Wisconsin
Franklin McLeod, Woodbury, Minnesota
Karl Arne Schick, Kodiak, Alaska
Timothy Schulz, Minnetonka, Minnesota
Devon Steve, Cleveland, Ohio
Jack Werner, Golden Valley, Minnesota

BASS II

Maxwell Anderson, Golden, Colorado
Nathan Detweiler, Pietermaritzburg, South Africa
Clayton Heidbreder, Dunwoody, Georgia
Joseph Jung, Rosemount, Minnesota
Josh Koletar, Lakeville, Minnesota
Z Quanbeck, New Brighton, Minnesota
Thomas Reuter, Medford, Wisconsin
Colin Scheibner, Woodbury, Minnesota
Donyell Sison, Cedar Rapids, Iowa
Zachary WareJoncas, St. Paul, Minnesota