The Musicians

VIOLIN I

Katie Pan Harrington, Kenilworth, Illinois
Erich Kauffman, Chippewa Falls, Wisconsin
Nina Lautz, Milwaukee, Wisconsin
Erika Malpass, Evergreen, Colorado
Anna Mattson, Idaho Falls, Idaho
Caroline Priore, Kenyon, Minnesota
Kayleigh Shaffer, Tacoma, Washington
Kelsey Sims, Columbus, Ohio
Elise Steichen, Broomfield, Colorado
Sophie Wang, Springfield, Missouri

VIOLIN II

Sarah De Vries, Apple Valley, Minnesota
Sonya Flaten, Roseville, Minnesota
Arienne Gaiten Dikel, Minneapolis, Minnesota
George Grimm-Howell, Webster Groves, Missouri
Katherine Kluesner, Waunakee, Wisconsin
Rebecka Miller, Eden Prairie, Minnesota
Anna Quanbeck, St. Paul, Minnesota
Jessica Scott, Madison, Wisconsin
Ellen Wold, Duluth, Minnesota

VIOLA

Erika Espey-Sundt, Minneapolis, Minnesota
Juliana Hynek, Mequon, Wisconsin
Bridget Koehler, St. Charles, Illinois
Peter Luetmer, Rochester, Minnesota
Katelyn Opperman Stillwater, Minnesota
Greta Ramsey, Park Bridge, Illinois
Jennifer Sticha, Minneapolis, Minnesota
Liz Wilson, Beaver Dam, Wisconsin

CELLO

Alexandra Barnes, Seattle, Washington
Margaret Brown, Ipswich, Massachusetts
Ingrid Elzey, Menasha,Wisconsin
Lila Franklin, Minneapolis, Minnesota
Peter Jones, Andover, Minnesota
Claire Questad, Alexandria, Virginia
Joel Rinckwald, Hailey, Idaho
Jacob Rothermel, Lexington Park, Maryland
Brodie Thiede, Plymouth, Minnesota
Jamie Truax,Western Springs, Illinois

STRING BASS

Lucy Fuller, Ann Arbor, Michigan
Colin Schweikart, Minneapolis, Minnesota

FLUTE/PICCOLO

Kristen Benusa, River Falls, Wisconsin
Kyla Pohl, Battle Ground, Washington
Ashley Wang, Carlsbad, California
Angela Wong, Skokie, Illinois

OBOE/ENGLISH HORN

Rachel Gessner, Plymouth, Minnesota 
Caroline Loe, Apple Valley, Minnesota
Nora Serres, Duxbury, Massachusetts

CLARINET/BASS CLARINET

Miles Broske, Northfield, Minnesota
Simon Plum, St. Paul, Minnesota
Anja Pruim, Grand Rapids, Michigan

BASSOON/CONTRABASSOON

Joshua Kosberg, Wildwood, Illinois 
Elizabeth Warren, Arlington, Virginia

HORN

Eleanor Arnold, St. Paul, Minnesota
Aisling O’Sullivan, St. Paul, Minnesota
Grace Wilson, Falcon Heights, Minnesota

TRUMPET

Sarah Kaslow, Dayton, Minnesota
Morgan May, Edina Minnesota
David Pellegrini, Falcon Heights, Minnesota
Olav Serres, Duxbury, Massachusetts 

TROMBONE

Fiona Carson, Minneapolis, Minnesota
Kent Deardorff, Gilbert, Arizona

BASS TROMBONE

Ben Westermeyer, Roseville, Minnesota 

TUBA

Wesely Braker, Northfield, Minnesota

HARP

Jennelle Allen, San Diego, California

PERCUSSION

Andrew Barhite, Suamico, Wisconsin
Samuel Brunclik, Birchwood, Wisconsin
Kevin Yetter, St. Paul, Minnesota