The Musicians

TENOR I

Elijah Baumgartner, Hudson, Wisconsin
Josiah Beretta, Melrose, Minnesota
Marcus Edholm, Palo Alto, California
Stuart Gordon, Minneapolis, Minnesota
Anders Hansen, McFarland, Wisconsin
Peder Johnson, New Ulm, Minnesota
Rob Leet, Seattle, Washington
Mitchell Moe, Montevideo, Minnesota
Sam Nycklemoe, Andover, Minnesota
Samuel Pattinasarane, Jakarta, Indonesia
Joey Putnam, Portola Valley, California
James Rowley, Northfield, Minnesota
Jorgen Salveson, Wayzata, Minnesota
Jack Smith, St. Paul, Minnesota
Sedrik Spradling, Renton, Washington
Matt Stai, Brule, Wisconsin
Ryan Walser-Kuntz, Northfield, Minnesota

TENOR II

William Arnold, St. Paul, Minnesota
Jonathan Baunach, Auburn, Washington
Kieran Berton, San Diego, California
Luke Elowsky, St. Louis, Missouri
Sam Gilchrist, Falcon Heights, Minnesota
Andy Gray, Madison, Wisconsin
Nick Guerra, Torrance, California
Herman Hannan, Montgomery, Alabama
Franz Harris, Minnetonka, Minnesota
Peter Hartfiel, Canton, Massachusetts
Andrew Jacob, Edina, Minnesota
Ethan Johnson, Austin, Minnesota
Ross Nesbit, Minneapolis, Minnesota
Haakon Pedersen, Saranac Lake, New York
Simon Plum, St. Paul, Minnesota
Joe Pugh, Iowa City, Iowa
Peter Sheehy, Radford, Virginia
Trevor Todd, Lee’s Summit, Missouri
Nick Tomhave, Cloquet, Minnesota
Elijah Verdoorn, Hudson, Wisconsin
Luis Dario Villalobos, Monteverde, Costa Rica
Michael Wegter, Buffalo, Minnesota

BARITONE

Weber Anderson, Apple Valley, Minnesota
Andrew Atwood, Corvallis, Oregon
Josh Becker, Dallas Center, Iowa
Delaney Berg, Columbia, Missouri
Bjorn Bergerson, Wayzata, Minnesota
Nathan Berthelsen, Northfield, Minnesota
Palmer Brown, Atlanta, Georgia
Magnus Cardell, Stockholm, Sweden
Miles Christian, Colorado Springs, Colorado
Nathan Cleaveland, Clarkston, Georgia
Matthew Damhof, Clearwater, Minnesota
Themba Jonga, Mbabane, Swaziland
Sean Miller, Shoreview, Minnesota
Sam Parker, Hamilton, Montana
Joseph Peterson, Grand Forks, North Dakota
Jacob Pullen, Valrico, Florida
Niels Ryden, Duluth, Minnesota
Karl Strobeck, Roseville, Minnesota
Olaf Sunleaf, Coralville, Iowa
Matt Tylutki, Austin, Minnesota
Peter Xiao, Dongguan, China

BASS

Noah Anderson, Minneapolis, Minnesota
Christian Beck, Los Altos, California
Graham Beech, St. Paul, Minnesota
Tim Bergeland, Minnetonka, Minnesota
John Carson, Northfield, Minnesota
Colin Davitt, Burnsville, Minnesota
Henry Dhonau, Fond Du Lac, Wisconsin
James Ehresman-Tsagong, Minneapolis, Minnesota
David Gindra, Charlotte, North Carolina
Cole Hatzky, North Liberty, Iowa
Gerardo Juarez, San Francisco, California
Ben Kerswell, Fair Lawn, New Jersey
Jamie Koffler, New Orleans, Louisiana
Tanner Larson, Waconia, Minnesota
Alex Luna, Lansing, Illinois
Michael Mohr, Palatine, Illinois
Matthew Pearce, Minneapolis, Minnesota
David Pellegrini, Falcon Heights, Minnesota
Andrew Petterson, Red Wing, Minnesota
Sean Pruett-Jones, Riverside, Illinois
Gabe Salmon, Palo Alto, California
Logan Schafer, Highlands Ranch, Colorado
Trae Skinner, Winchester, Massachusetts
Linden Smith, Coppell, Texas
Ian Sutherland, Chicago, Illinois
Jonas Widness, North Mankato, Minnesota
Josh Wolf, Elk River, Minnesota